Harjumused.ee e-poe müügitingimused

1. Üldsätted
1) Müügitingimused kehtivad www.harjumused.ee e-poest tarbijast ostja (edaspidi nimetatud ostja) ja OÜ Revolutsiooni (registrikood 11955357; edaspidi nimetatud müüja või e-pood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised kehtivad õigusaktid.
3) Müüja jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Muudatustest teavitatakse ostjaid e-poe veebilehe kaudu.
4) Kõik antud müügitingimuste täitmisest tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkulepet ei õnnestu saavutada, lahendatakse vaidlused Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras.

2. Hinnainfo
1) E-poes pakutavate toodete ja teenuste hindadele käibemaksu ei lisandu, sest müüja ei ole käibemaksukohustuslane.
2) Müüja jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Muudatustest teavitatakse ostjaid e-poe veebilehe kaudu.
3) E-poe hinnad on esitatud eurodes

3. Tellimuse vormistamine
1) Ostja lisab soovitud tooted ostukorvi.
2) Ostukorvi lehel täidab ostja nõutud andmeväljad, esitab tellimuse ning tasub toote eest pangalingi kaudu. Peale makse sooritamist vajutage palun nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Kohe peale makse lõpuleviimist saadetakse ostjale e-kirjaga arve.
3) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt. Elektroonilised tooted ja teenused jõuavad ostjani kohe peale makse laekumise registreerimist e-poe süsteemis.

4. Müügilepingu jõustumine
1) Vastavalt Eesti Vabariigi seadustele toimub ostu sooritamisel ostja ja müüja vahel vaikimisi müügilepingu sõlmimine. Sellega kohustub müüja ostjale toote edastama.
2) Müügileping jõustub pärast ostja tehtud makse laekumist müüja kontole.

5. Tellimusest taganemine

1) Vastavalt võlaõigusseaduse § 47 (3) punktile 13 ei kuulu käesoleva müügilepingu toode tagastamisele, kuna tegu on digitaalse sisuga, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal ning tellimust esitades on ostja väljendanud oma sõnaselget nõusolekut selle edastamiseks ja kinnitanud asjaolu, et ta on teadlik oma taganemisõiguse kaotamisest.

6. Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine

1) Müüja kinnitab, et e-poes ostu sooritades sisestatud isikuandmeid (ostja nimi, e-postiaadress, ettevõtte nimi) ei kasutata muuks kui müügi objektiks oleva toote edastamiseks ja sellega seotud suhtluseks.
2) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui ostja on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku e-poe veebilehel.
3) Pangalingi kaudu ostude eest tasumisel on kasutusel krüpteeritud andmeside pankadega, mis tagab ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja müüjal puudub  neile ligipääs.
4) Ostja kinnitab, et tellimuse esitamisega nõustub ta OÜ Revolutsiooni e-poe privaatsuspoliitikaga ning on sellega tutvunud.