Soovite oma organisatsioonis/sõpruskonnas/ettevõttes areneda,
muutuseid ellu viia, häid harjumusi tekitada ja halbadest vabaneda?

Kutsu mind harjumustest rääkima!

Konverentsid, seminarid, töötoad

Muutuste elluviimisel on suur osa inimeste harjumustel. Uute harjumuste tekitamine või halbadest loobumine on aga keeruline ülesanne (kui sa ei tea, kuidas seda täpselt teha).

Ükskõik kui suurt või pisikest muutust soovite ellu viia, harjumused on teile abiks. Selleks, et organisatsioon oleks efektiivsem, produktiivsem ja kasumlikum, tuleb pihta hakata pisikestest sammudest.

Kutsu mind rääkima oma konverentsile, seminarile, suve- või talvepäevadele, meeskonnaüritusele või telli koolitus, mis vastab just teie vajadustele.

Martin Mark - Pisikeste harjumuste koolitajaMina olen Martin Mark. Olen aastast 2014 pisikeste harjumuste meetodi litsentseeritud koolitaja (Certified Tiny Habits® Coach).
Olen aidanud sadadel inimestel üle maailma endale kasulikke pisikesi harjumusi tekitada.
Olen Harjumused.ee looja ja
“Natuke parem!” uudiskirja kirjutaja.

Tagasiside:

“Koolituse juures oli kõige parem see, et koolitaja “sundis” mind mõtlema just oma elu ja harjumuste peale. Sain kaasa mõned väga konkreetsed tegutsemisjuhised uute harjumuste tekitamiseks eesmärgiga oma elu lihtsamaks teha. Soovitan kõigile, sõltumata vanusest.”

Kaia Metsaalt, Eesti Haridustehnoloogide Liit

“Harjumused on meie igapäevaelu lahutamatu osa. Et teha oma elu paremaks, tuleb muuta harjumusi. Martin annab selleks soovitusi ja häid mõtteid, mida saab kohe kasutusele võtta. Oleme rakendanud neid nii töö juures kui ka eraelus ja tunneme saavutuste üle rõõmu!”

Lea Põder, Jõgeva Pizzakiosk

“Tegemist on tõeliselt hea koolitusega, sest igapäevaselt me ei võta aega iseenda peale mõtlemiseks. Koolitus, kuidas läbi väikeste igapäevaharjumuste liikuda suuremate eesmärkide poole oli praktiline ning igapäevased lihtsad näited tegid arusaadavaks teooria, millele koolitaja tugineb. Ka noorte tagasiside koolitusele oli täis positiivsust, sest tegemist koolitusega, mis aitab paremini mõista, kuidas häid harjumusi oma ellu tuua või halbadest harjumustest vabaneda.”

Maivi Liiskmann, Võru Gümnaasiumi koolielu korraldaja

“Lihtne ning arusaav koolitus, kuidas läbi väikeste igapäevaharjumuste liikuda suuremate eesmärkide poole. Praktilised ja lihtsad näited ilmestasid arusaadavalt esitatud teooriat, mistõttu sai uusi teadmisi kiirelt igapäevaellu rakendada. Hästi läbimõtestatud sisuga koolitus, mis aitab inimesel paremini mõista, kuidas häid harjumusi oma ellu juurutada või halbadest harjumustest vabaneda”

Kätlin Jahi, Päästeameti töökeskkonna ekspert

“Meie koolitusaeg Martiniga oli sel korral vaid poolteist tundi, kuid selle aja jooksul suutis ta väga oskuslikult selgitada peamise mõttekäigu (loogika) sellest, millistest teguritest sõltub heade harjumuste kujundamine või vastupidi halbadest harjumustest lahti saamine. Lisaks saime väga praktilisi nõuandeid sellest, kuidas siis ikkagi päriselt pihta hakata! Mulle meeldis, et Martin kaasas kogu meie grupi aktiivsesse vestlusesse, nii saime läbi enda näidete õppeprotsessis aktiivselt kaasas olla ja õpitut paremini kinnistada.”

Heleriin Jõesalu, Eesti Rahvaülikoolide Liit

Martini harjumuste loomise töötuba sobis meie inspiratsioonipäevale väga hästi, sest oli tõeliselt praktiline ja sisukas.
See andis selgeid juhiseid ja innustas leidma pisikesi samme, et soovitud muutus ei takerduks vastupanusse.

Malle Rajangu, Vaikuseminutid MTÜ

“Kutsusin Martini harjumuste teemal kõnelema Tartu Ülikooli tudengitele ning mulle väga meeldis, et ta suutis luua mõnusa keskkonna, kus kõik osalejad said avatud arutelu käigus kaasa mõelda oma senistele harjumustele. Martin andis selle tunniajase töötoa käigus edasi väga selgesti mõistetavad mõtte- ja tegevuskäigud, kuidas alustada harjumuste kujundamist õige lähenemise ning pisikeste sammude läbi. Selleks, et teha suuri asju ja viia ellu eesmärke, peame mõistma harjumuste tagamaad. Aitäh Martinile, kes julgustas harjumusi uue nurga alt vaatama, looma ning ellu rakendama. See on oluline inimestena mõista, kuidas me toimime ja tegutseme oma harjumuste najal. Ei ole niisama öeldud, et me esmalt loome omale harjumused ja seejärel kujundavad harjumused meid. Julgustan tegema investeeringut endasse uute harjumuste loomise näol!

Anete Budrikas

Kutsu mind külla!

Esinemise või koolituse tellimiseks kirjuta mulle:

martin@harjumused.ee

Anna teada oma täpsematest soovidest ja vajadustest.

Vastan esimesel võimalusel!

Rahulolevad kliendid: