Harjumuste mentorprogramm

Pisikeste ja lihtsate harjumustega järjepidevalt oma eesmärgi suunas!

Me kõik tahame midagi saavutada, kuhugi jõuda, midagi ära teha. Alati ei ole see lihtne.

Eesmärkide suunas liikumine nõuab järjepidevust, aga seda on raske hoida.

Appi tulevad harjumused. Need on tegevused, mida teeme automaatselt
ja mis aitavad meil pidevalt õigel teel püsida.

Harjumuste loomine ei ole üldse nii raske kui sa tead täpselt, kuidas seda teha.

Mentorprogrammi tulemusena:

Sinu mentor:

Ma tean kui keeruline on hoida järjepidevust ja vaatamata elu keerdkäikudele oma eesmärkide suunas liikuda. Olen ka ise sellega pikalt maadelnud. Minu jaoks on elu lihtsamaks teinud harjumused. Muutes olulised tegevused enda jaoks automaatseks olen suutnud ka motivatsiooni langedes edasi toimetada ja ennast järje peal hoida.

Olen aastast 2014 pisikeste harjumuste meetodi litsentseeritud koolitaja (Certified Tiny Habits® Coach) ja selle aja jooksul aidanud sadadel inimestel üle maailma endale uusi kasulikke harjumusi tekitada. Harjumused on kõige alus. Minul on teadmised ja kogemused, millega saan aidata ka sinul oma elu nende abil lihtsamaks muuta.

Martin Mark - Pisikeste harjumuste koolitaja

Martin Mark

Pisikeste harjumuste meetodi litsentseeritud koolitaja

Soovitan Martin Marki! Tasub proovida, kui on aega pühenduda ja teha neid tegevusi, mis vaja. Ise läbisin äsja 1:1 mentorluse. Sain endale raskel ajal palju tuge ja leidsime uusi harjumusi, mis sobivad just minu elutempoga. Tegelikult on see lihtsam, kui ootasin. Andke võimalus, proovige! Te ei kahetse! Alustate väga väikestest sammudest. Ja Martini mahe hääl on juba iseenesest lisaboonus suhtlusel.

Valve Veetamm

Martiniga oli mul 4-nädalane teekond, kus otsustasime keskenduda minu ettevõtlusele ja üldisele tööelule ning sellega seotud harjumustele. Minu kaheks nõrgaks küljeks olid asjade tegemise edasilükkamine ja ajaplaneerimine. Tänu Martinile sain juurde uusi nippe, trikke ja häkke kuidas muuta need nõrgad küljed minu tugevusteks, sest just sellele keskendudes ja tähelepanu andes ja nendega tegeledes saavad need tugevusteks muutuda, üliäge.

Selle teekonna vältel toimus ka suur progress, ma sain juurde palju julgust ja enesekindlust, sest ma hakkasin tegema, käima ja kogema uusi asju!

Martiniga oli väga turvaline enda lugu jagada, rääkida kõigest täpselt nii nagu need on, ta on väga tore, toetav, julgustav.

Olen Martinile selle võimaluse eest väga tänulik!”

Sandra Engman, virtuaalne assistent

“Läbisin Martiniga 4-nädalase mentorluse. Martin oskas välja selgitada minu põhilised probleemid, näha neid oma vaatevinklist ning anda professionaalseid soovitusi lahendamiseks.

Minu probleem oli paljude ideede ja tegevuste segadikus olulise väljaselgitamine ning fookuse paikapanek ja Martini äge maatriksi meetod aitas väga lihtsalt prioriteedid välja selgitada. Sai selgeks, millised tegevused viivad kõige kindlamini eesmärgile lähemale ja nendele tegevustele panime edaspidi ka uue fookuse.

Martin on mentorina empaatiline, tähelepanelik, tasakaalukas ja rahulik ning tal on aega pühenduda mentorsuhtele. Martiniga tunned, et oled hoitud ja et keegi tahab päriselt ka Sind aidata, mitte ei võta seda kui ühte klienditööd paljudest.

Soovitan kindlasti Martinit mentoriks kui soovid hoolivat ja professionaalset juhendajat!

Lea Põder

Sinu teekond:

Ma tean, et sa soovid olla järjepidevam, produktiivsem ja lõpuks ometi oma suurtele eesmärkidele lähemale liikuda. Selleks vajad sa häid harjumusi. Aga sa ei tea, kuidas täpselt neid endale tekitada. Oled proovinud ja ebaõnnestunud. Tundnud ennast seetõttu kehvasti. Viga ei ole sinus vaid süsteemis, mida oled katsetanud. Harjumuste tekitamine ei ole üldse nii keeruline kui sul on selleks konkreetne meetod ja kogenud juhendaja, kes sind aitab.

Võta vastu otsus iseendasse investeerida ja õppida selgeks harjumuste loomise süsteem, mis aitab sind kogu elu. Läbi mentori juhendamisel kuuajane programm ja rakenda õpitu kohe praktikasse. Naudi tulemusi, koge eduelamust ja jätka loodud süsteemi kasutamist, et järjepidevalt edasi liikuda.

Liitu kohe mentorprogrammiga!

Sinu investeering iseendasse 200 €

Sisaldab:

  • Neli tunniajast kohtumist Zoomi vahendusel (kord nädalas)
  • Abistavad töölehed ja harjutused
  • Personaalset lähenemist just sinu probleemide lahendamiseks

BOONUS:

  • Viiepäevane praktiline pisikeste harjumuste kursus (väärtus 100 €)

Otsusta kohe, sest kohtade arv on väga piiratud!
Võtan harjumuste mentorprogrammi iga kuu vaid kaks inimest.