Natuke parem! uudiskiri

Parimad praktilised nipid
pisikeste harjumuste* loomiseks
3 korda kuus sinu postkastis
+ kingitus

Martin Mark

Uusaastalubadused ei toimi? | Eesmärkide saavutamine on keeruline? | Motivatsiooni ei ole?

Unusta suurelt mõtlemine ja motivatsioonile lootmine!

Pisikesi harjumusi tekitades:

checkmuudad oma elu lihtsamaks

checkliigud järjepidevalt eesmärkide suunas

checktunned ennast hästi ja edukalt

* Pisikesed harjumused (Tiny Habits®) on Stanfordi ülikooli professori Dr. BJ Foggi välja töötatud meetod, mis põhineb tema aastakümnete pikkusel uurimistööl.

Martin Mark - Pisikeste harjumuste koolitaja

Natuke parem! uudiskirja looja Martin Mark on alates 2014. aastast litsenseeritud pisikeste harjumuste koolitaja (Certified Tiny Habits® Coach).
Ta on aidanud sadadel inimestel oma elu pisikesi harjumusi luues paremaks muuta. Seni on ta seda teinud peamiselt inglise keeles (HabitsMastery.com), aga nüüd järjest rohkem ka eesti keeles.

Mida uudiskirja tellides saad?

Natuke parem! uudiskiri potsatab sinu postkasti 3 korda kuus.

See sisaldab:

 • praktilisi koheselt rakendatavaid nippe pisikeste harjumuste loomiseks,
 • infot uute harjumused.ee blogipostituste kohta,
 • üllatusi ja kingitusi.

NB! Motiveerimaks sind uudiskirja avama ja lugema ning selle tegevuse harjumuseks muutmist, teen aeg-ajalt lugejate vahel loosimisi ja pakun üllatusi. Nendest osa saamiseks tuleb sul uudiskirjad kindlasti lõpuni lugeda, muidu võib juhtuda, et jääd oma auhinnast ilma ;)

Uudiskirja tellides saad ka kingituse!

Minu esimene pisike harjumus - juhend

Kingituseks on juhend, kuidas lihtsasti ja kiiresti endale üks uus kasulik harjumus tekitada

Pdf juhend (6 lk) sisaldab:

 • Kolm lihtsat sammu esimese pisikese harjumuse tekitamiseks
 • 25 pisikeste harjumuste ideed
 • Harjumuste monitoorimise tööleht
 • Järgmiste sammude ideed

Lugejad räägivad:

“Väga innustav ja lootust andev lugemine.

Kristiina Kivi

“Niipea, kui olin saanud Sinu uudiskirjast mõtte, mõtelda selle peale, miks ma võiksin hommikuti võimelda, mis on need põhjused ja mis mind motiveerib, hakkasingi seda tegema. Juba järgmisel hommikul – ja see oli kogemata reede – ja teen seda tänaseni (33 päeva). Hommikvõimlemine pole üldse raske, ebameeldiv… jne, mida olin arvanud, et see on. Tahtsingi lihtsalt aitäh öelda. Olen tänulik.

Ülle Viltrop

Egle Kõva, Heaoludisainer“Natuke parem! uudiskirjast leiab lihtsaid ja kohe kasutusse võetavaid soovitusi. Mind kõnetas väga asjade edasilükkamise teema juures ingliskeelne akronüüm HALT- (hungry, angry, lonely, tired). Nende tähtede taga olevad tunded on peamised põhjused, miks asjad õigeaegselt tehtud ei saa. Nüüd püüangi jälgida, et enne tähtsa töö alustamist oleksid “tassid täis”. Ja uudiskirja lõpus on teemat kokkuvõttev kastike, kus saad endale sobivatele küsimustele vastata, kas siis mõttes või miks mitte kirjalikult! Me kõik tahame natuke paremaks saada, teeme seda siis pisikesi harjumusi kasvatades ;)”

Egle Kõva, Heaoludisainer

Kristel Loos, Kogemusnõustaja“Kui FB andis märku, et on võimalik liituda uudiskirjaga, võtsin aega mõtlemiseks. Miks? Sest…. ma ju tean kui head on Martini soovitused, olen ka varem tema tegemisi jälginud.. kuid, alati on üks kui… Iseenda peas tuleb teha see otsus, miks mul on seda vaja, mis see mulle annab ja kas ma olen valmis ka neid ette antud soovitusi järgima. Lihtsalt liituda, lugeda, olemata kohal ning võtmata kasutusele häid nõuandeid, ei ole mõtet. Seega, liitusin ja ootan iga kord uudiskirja… need ei lase mul oma rutiini (täna ei viitsi), tagasi langeda. Olen juba alustanud pisikeste sammudega ja kasutusele võtnud mitmeid kasulikke harjumusi (näiteks panen valmis järgmiseks päevaks töö tegemise asjad, vesi pudeliga töölaual, telefon seadistatud “mitte segada” režiimile, töölt koju kõndimine)

Seega, kõigile neile, kes pole veel liitunud ja kes tunnevad, et vajavad häid nippe ja nõuandeid soovitan liituda. Martin jagab nõuandeid lihtsas, arusaadavas ja inspireerivas uudiskirjas!”

 Kristel LoosKogemusnõustaja

“Mulle meeldib kuidas sa kirjutad!
See on nii nauditav, et enamasti võtan su uudiskirja lugemiseks aega.

Mari-Liis Otsing

Tore, et kirjad on lühikesed ja keskenduvad konkreetselt ühele teemale, lihtne lugeda. Aitäh!

Marge Ojastu

Liitusin uudiskirjaga alles mõni kuu tagasi. Mulle väga meeldib kui lihtsalt ja huvitavalt sa oled suutnud erinevaid kasulikke mõtteid ja nippe kirja panna. Tegemist ei ole olnud liiga pikkade tekstidega, vaid kõik oluline on edastatud nii, et selle saab kiiresti läbi lugeda ja väärt ideed välja noppida. Sinu uudiskiri on just see, mis tuletab meelde, et aeg on jälle enda aja planeerimise peale mõelda ja natuke parem olla. Aitäh!

Anonüümne

“Mulle väga meeldib, et uudiskiri on lühike, justkui lugemisamps. Samas alati on ses mõni praktiline soovitus või mõte, mida katsetada, et olla natukene parem või liikuda ses suunas.

Merilin Piirmann

Isegi kui mõnikord mõtlen Natuke parem uudiskirju avades, et lasen ainult silmadega teksti üle, siis on pea alati olnud uudiskirjad haaravad ja loen ikka algusest lõpuni läbi ja olen mõne huvitava või mõtisklemist pakkuva idee saanud. Edu jätkamiseks, kindlasti loen ka edaspidi.

Käthlin Koovits

Mulle väga meeldib. Põnev on lugeda kuidas midagi lihtsamalt tegema asuda. Vahel tunnen, et teengi alateadlikult ja pole osanud olukorda sõnadess panna.
Olin väga tänulik iga positiivse mõtte eest, mis pani mind mõtlema, kuidas ma miskit nippi saaks oma elus kasutada selles hullumeelses aastas. TÄNAN! Jään endiselt suure huviga ootama uue aasta põnevaid-parimaid nippe. Head mõttelendu.

Marje Naarits

Mulle väga meeldib ja eriti see, et see on piisavalt lühike, siis ei kao fookus ära. Jõudu!

Lea Põder

“Uudiskirja formaat on väga hea ja meeldivad ka meeldetuletused, kui kiri on jäänud lugemise ootele. Pikkus on paras. Mulle meeldib, et on alguses lugemist ja lõpus praktiline harjutus.

Merike Jürna

Sul on võimalik uudiskirja sisu kujunemisel kaasa lüüa!

Kuna tegemist on uhiuue uudiskirjaga võtan vastu sinu soovitusi ja küsimusi. Esimese panuse saad anda juba esimesele kirjale vastates.

Luban, et annan kõigile kirjutajatele isiklikku tagasisidet ja nõuandeid, kuidas pisikeste harjumuste loomisega pihta hakata.

Minu soov on teha Natuke parem! uudiskiri nii kasulikuks, et sa avad iga kirja suure uudishimuga, loed selle kohe läbi, rakendad nipid praktikasse ja oled kohe natuke parem.

Telli kohe Natuke parem! uudiskiri:

 • Uudiskiri 3 korda kuus teisipäeviti sinu postkastis
 • Kohe kingituseks juhend oma esimese pisikese harjumuse tekitamiseks
 • Võimalus uudiskirja sisu kujundada ja nõu küsida
 • Üllatused ja kingitused uudiskirja regulaarsetele lugejatele
Martin Mark