Natuke parem! uudiskiri logo

Parimad praktilised nipid
pisikeste harjumuste* loomiseks
3 korda kuus sinu postkastis

Martin Mark

Uusaastalubadused ei toimi? | Eesmärkide saavutamine on keeruline? | Motivatsiooni ei ole?

Unusta suurelt mõtlemine ja motivatsioonile lootmine!

Pisikesi harjumusi tekitades:

  • muudad oma elu lihtsamaks,
  • liigud järjepidevalt oma eesmärkide suunas,
  • tunned ennast hästi ja edukalt!

* Pisikesed harjumused (Tiny Habits®) on Stanfordi ülikooli professori Dr. BJ Foggi välja töötatud meetod, mis põhineb tema aastakümnete pikkusel uurimistööl.

Martin Mark - Pisikeste harjumuste koolitaja

Natuke parem! uudiskirja looja Martin Mark on alates 2014. aastast litsenseeritud pisikeste harjumuste koolitaja (Certified Tiny Habits® Coach).
Ta on aidanud sadadel inimestel oma elu pisikesi harjumusi luues paremaks muuta. Seni on ta seda teinud peamiselt inglise keeles (HabitsMastery.com), aga nüüd järjest rohkem ka eesti keeles.

Mida sa uudiskirja tellides saad?

Natuke parem! uudiskiri potsatab sinu postkasti 3 korda kuus.

See sisaldab:

  • praktilisi koheselt rakendatavaid nippe pisikeste harjumuste loomiseks,
  • infot uute harjumused.ee blogipostituste kohta,
  • üllatusi ja kingitusi.

NB! Motiveerimaks sind uudiskirja avama ja lugema ning selle tegevuse harjumuseks muutmist, teen aeg-ajalt lugejate vahel loosimisi ja pakun üllatusi. Nendest osa saamiseks tuleb sul uudiskirjad kindlasti lõpuni lugeda, muidu võib juhtuda, et jääd oma auhinnast ilma 😉

Lugejad räägivad:

“Väga innustav ja lootust andev lugemine.

Kristiina Kivi

Egle Kõva, Heaoludisainer“Natuke parem! uudiskirjast leiab lihtsaid ja kohe kasutusse võetavaid soovitusi. Mind kõnetas väga asjade edasilükkamise teema juures ingliskeelne akronüüm HALT- (hungry, angry, lonely, tired). Nende tähtede taga olevad tunded on peamised põhjused, miks asjad õigeaegselt tehtud ei saa. Nüüd püüangi jälgida, et enne tähtsa töö alustamist oleksid “tassid täis”. Ja uudiskirja lõpus on teemat kokkuvõttev kastike, kus saad endale sobivatele küsimustele vastata, kas siis mõttes või miks mitte kirjalikult! Me kõik tahame natuke paremaks saada, teeme seda siis pisikesi harjumusi kasvatades ;)”

Egle Kõva, Heaoludisainer

Kristel Loos, Kogemusnõustaja“Kui FB andis märku, et on võimalik liituda uudiskirjaga, võtsin aega mõtlemiseks. Miks? Sest…. ma ju tean kui head on Martini soovitused, olen ka varem tema tegemisi jälginud.. kuid, alati on üks kui… Iseenda peas tuleb teha see otsus, miks mul on seda vaja, mis see mulle annab ja kas ma olen valmis ka neid ette antud soovitusi järgima. Lihtsalt liituda, lugeda, olemata kohal ning võtmata kasutusele häid nõuandeid, ei ole mõtet. Seega, liitusin ja ootan iga kord uudiskirja… need ei lase mul oma rutiini (täna ei viitsi), tagasi langeda. Olen juba alustanud pisikeste sammudega ja kasutusele võtnud mitmeid kasulikke harjumusi (näiteks panen valmis järgmiseks päevaks töö tegemise asjad, vesi pudeliga töölaual, telefon seadistatud “mitte segada” režiimile, töölt koju kõndimine)

Seega, kõigile neile, kes pole veel liitunud ja kes tunnevad, et vajavad häid nippe ja nõuandeid soovitan liituda. Martin jagab nõuandeid lihtsas, arusaadavas ja inspireerivas uudiskirjas!”

 Kristel LoosKogemusnõustaja

Sul on võimalik uudiskirja sisu kujunemisel kaasa lüüa!

Kuna tegemist on uhiuue uudiskirjaga võtan vastu sinu soovitusi ja küsimusi. Esimese panuse saad anda juba esimesele kirjale vastates.

Luban, et annan kõigile kirjutajatele isiklikku tagasisidet ja nõuandeid, kuidas pisikeste harjumuste loomisega pihta hakata.

Minu soov on teha Natuke parem! uudiskiri nii kasulikuks, et sa avad iga kirja suure uudishimuga, loed selle kohe läbi, rakendad nipid praktikasse ja oled kohe natuke parem.

Telli kohe: