Harjumuste õpituba

Soovite oma organisatsioonis/sõpruskonnas/ettevõttes areneda, muutuseid ellu viia, häid harjumusi tekitada ja halbadest vabaneda?

Muutuste elluviimisel on suur osa inimeste harjumustel. Uute harjumuste tekitamine või halbadest loobumine on aga keeruline ülesanne (kui sa ei tea, kuidas seda täpselt teha).

Olen pisikeste harjumuste litsenseeritud koolitaja (Certified Tiny Habits® Coach) ja saan teie seltskonnal aidata oma eesmärke harjumuste abil saavutada.

Ükskõik kui suurt või pisikest muutust soovite ellu viia, harjumuste õpituba on teile abiks. Selleks, et organisatsioon oleks efektiivsem, produktiivsem ja kasumlikum, tuleb pihta hakata pisikestest sammudest.

Kuidas aga need teie jaoks õiged ja efektiivsed pisikesed sammud üles leida ja need harjumusteks muuta? Just sellega õpitoas tegelemegi.

Õpitoa täpsema sisu ja kestvuse disainin vastavalt teie vajadusele ja soovile.

“Koolituse juures oli kõige parem see, et koolitaja “sundis” mind mõtlema just oma elu ja harjumuste peale. Sain kaasa mõned väga konkreetsed tegutsemisjuhised uute harjumuste tekitamiseks eesmärgiga oma elu lihtsamaks teha. Soovitan kõigile, sõltumata vanusest.”

Kaia Metsaalt, Eesti Haridustehnoloogide Liit

“Lihtne ning arusaav koolitus, kuidas läbi väikeste igapäevaharjumuste liikuda suuremate eesmärkide poole. Praktilised ja lihtsad näited ilmestasid arusaadavalt esitatud teooriat, mistõttu sai uusi teadmisi kiirelt igapäevaellu rakendada. Hästi läbimõtestatud sisuga koolitus, mis aitab inimesel paremini mõista, kuidas häid harjumusi oma ellu juurutada või halbadest harjumustest vabaneda”

Kätlin Jahi, Päästeameti töökeskkonna ekspert

Võta minuga ühendust!

Kirjelda oma organisatsiooni olukorda ja mida soovite saavutada.

Kirjuta martin@harjumused.ee ja vastan esimesel võimalusel.

Martin Mark - Pisikeste harjumuste koolitaja