Hei, mina olen Martin!

Olen alates 2006. aastast tegelenud enda teadliku arendamisega. Kui sageli leitakse tee enesearendusteemade juurde elu valusatel pöördehetkedel, raskest lapsepõlvest ajendatuna või mingil põhjusel väga halvas seisus olles, siis minu kohta ei käi neist ükski. Võib öelda, et olen täiesti tavaline noor mees, kes ei teadnud õieti isegi, kust tuli soov oma elult midagi enamat tahta, ega oska tänaseni seletada, miks see rahutus järele ei anna ja järjest tugevamaks läheb. Alustasin, nagu paljud teised, mõne hariva ja silmi avava raamatu lugemisega, läbisin erinevaid koolitusi enesearengu, ettevõtluse ja internetiturunduse teemadel nii Eestis kui välismaal ning lõin nende tulemusena oma ettevõtte.

Martin koolitamas

Nähes, et õpitust oli minu enda elus palju kasu, alustasin oma teadmiste jagamist teistega, tehes esimesed katsed Robert Kiyosaki lauamängu CASHFLOW tutvustades. Kui nägin, et minu poolt pakutav läks inimestele pihta ja tundsin, et teiste õpetamine ning inimeste ees seismine on minu enda kui isiksuse arendamiseks väga hea vahend, sain indu juurde ja hakkasin oma teadmisi veelgi rohkem jagama. Ilmavalgust nägid ajaplaneerimise ja internetiturunduse, samuti enesearengu ja raha teemalised koolitused. Kuivõrd vastukaja oli üha positiivsem ning mulle väga meeldis see, mida ma tegin, otsustasin mõned aastad tagasi tõsisemalt koolitamisele pühenduda ja sündisid suuremad projektid, teiste hulgas näiteks Edu Saavutaja kursus ja interaktiivne Edu saavutamise nädal.

Sealt edasi olen lumepalli veeremas hoidnud, kombanud erinevaid teemasid ja vahendanud maailmale tarkusi, millest ise olen abi saanud. See lehekülg harjumustest kajastab teemat, milleni jõudmine mul endal päris mitu aastat võttis ja milles ma olen ise leidnud selle “millegi”, mis kõikidele tegevustele rohkem teadlikkust, püsivust ja võimendust annab.

Loodan, et saan ka sulle kasulik olla!

Häid harjumusi!

Martin Mark

Võta minuga ühendust