E-maili coaching sobib hästi neile,

  • kes on pigem introvertsed,
  • kellele meeldib kirjutada rohkem kui rääkida,
  • kellele meeldib võtta aega, et asjad läbi mõelda,
  • kellele meeldib kohe asja kallale asuda ilma tühjast-tähjast lobisemata,
  • kes eelistavad pigem üksinda toimetada.

E-maili coaching on ajast ja asukohast sõltumatu. Sa saad ise otsustada, millal sa sõnumeid loed, millal sa neile vastad ja kui palju aega selleks võtad.

E-maili coachinguga on võimalik edasi liikuda väiksemate sammudega ja jagada ülesanded pisemateks osadeks. See teeb tegevused lihtsamaks, tõstab õnnestumiste tõenäosust ja arvu.

E-maili coachinguga jääb maha kirjalik jälg kogu protsessist. On võimalik eelmiseid vestluseid üle vaadata ja meelde tuletada. Mõlemal osapoolel on ülevaade, milliseid küsimusi on küsitud, milliseid vastuseid antud ja milliseid kohustusi võetud.

E-maili coaching on järjepidev protsess, mis avaneb järk-järgult, päev-päevalt, edasi-tagasi, aeglaselt ja mõtestatult. Liigutakse kindlalt eesmärgi suunas. Ei ole iganädalaseid kohtumisi, kus jagatakse korraga palju informatsiooni ja ülessandeid.

E-maili coachinguga ei ole tarvis kohtumisi broneerida, sobivat aega leida, kohtumisi tühistada, edasi lükata või ümber muuta. Üksteisele saab kirjutada kui on just sulle sobiv aeg, olenemata, kas teine osapool on hetkel vaba või mitte.

Ole hea, vasta mõnele küsimusele ja aita mul häid harjumusi levitada.

Vastutasuks vastan sinu harjumustega seotud küsimustele ja annan nõu,
kuidas endale mõni hea pisike harjumus tekitada.

Suur tänu, et mind aitasid!

Kui oled harjumuste teemast rohkem huvitatud, siis telli ka Natuke parem! uudiskiri, kus jagan kolm korda kuus paraktilisi nippe, kuidas harjumused enda kasuks tööle panna.