Pisikeste harjumuste e-kursus

Muuda oma elu pisikeste sammudega, olenemata motivatsioonist ja tahtejõust

Pisikeste harjumuste meetod (Tiny Habits®) on Stanfordi ülikooli professori
Dr BJ Foggi välja töötatud viis harjumuste loomiseks.

Kui tunned vahel, et teed regulaarselt asju, mis sulle tegelikult kasuks ei tule, siis nüüd on suurepärane võimalus õppida halbade harjumuste asemele häid harjumusi looma, sõltumata seejuures sinu motivatsioonist või tahtejõust. Dr BJ Fogg on oma aastakümnete pikkuse uurimustöö jooksul välja töötanud meetodi, kuidas täiesti lollikindlal viisil endale uusi harjumusi tekitada ning tema meetod lubab seda teha kõigest viie päevaga.

Muidugi on tegemist nagu meetodi nimigi ütleb – pisikeste harjumustega. Harjumuste loomine on pikk ja pidev protsess ning üleöö muutusi ei toimu, kuid pisikesed harjumused saavad aja jooksul suuremateks kasvada. Korraga suuri muutusi ette võttes me suure tõenäosusega ebaõnnestume ja tunneme ennast läbikukkununa, kuid pisikesi harjumusi luues saame iga päev eduelamust tunda.

Tegemist on 5-päevase e-kursusega, mille jooksul õpid kasutama pisikeste harjumuste meetodit ja lood endale oma kolm esimest pisikest harjumust.

Kursuse eesmärk on eelkõige antud meetodi selgeks saamine nii, et oskaksid seda edaspidi iseseisvalt kasutada ja soovi korral endale pidevalt uusi kasulikke harjumusi tekitada.

Juhendan sind iga päev personaalselt ja aitan sul seda meetodit mõista ning olen abiks sinu esimeste harjumuste loomisel.

Kursus sisaldab:

  • 26-leheküljeline presentatsioon pisikeste harjumuste meetodi kohta

  • Esmaspäevast reedeni üks igapäevane e-kiri küsimustega, mis aitavad sul uusi harjumusi luua ja lisamaterjal meetodi looja BJ Foggi käest.

  • Minu igapäevane tagasiside ja vastused sinu küsimustele

Kursuse maksumus 49€

Osalen kursusel

Koolitaja:

Hei! Mina olen Martin Mark. Olen Tiny Habits® harjumuste loomise meetodi litsenseeritud nõustaja ehk ainuke Eestis ja üks väheseid Euroopas, kellel on õigus õpetada Stanfordi ülikooli professori Dr BJ Foggi välja töötatud harjumuste loomise meetodit.

Olen õppinud alates 2013. aastast meetodi looja BJ Foggi käe all ning olen nüüdseks rahvusvaheline Certified Tiny Habits Coach.

Minu esimene pisike harjumus, mille endale BJ abiga lõin oli hommikul pärast hammaste pesemist klaasi vee joomine. See muutus tõepoolest juba viie päevaga automaatseks tegevuseks ja ma teen seda siiani. Minnes sama näitega edasi, siis sellest pisikesest tegevusest sai alguse minu, kes ma päeva jooksul peaaegu üldse ei joonudki, harjumus pidevalt klaas vett oma töölaual hoida ja kasulik vee joomine on muutunud minu igapäeva osaks.

Loodan, et saad sellest kursusest kasulikke teadmisi, mida enda heaks tööle rakendada ja lood juba esimese nädalaga endale mõned kasulikud pisikesed harjumused, mis annavad tõuke suuremateks muutusteks sinu elus

Kursusel osalenud räägivad:

“Ma soovitan pisikesi harjumusi väga, samuti Martin Marki koolitajana kõigile, kes tahavad õppida harjumuste loomist või muutmist. Martiniga töötades õppisin ma, et tehes väga väikese muutuse sellesse, kuidas ma oma päeva alustasin, on mul hommikuti palju vähem stressi ja ma kasutan aega palju mõistlikumalt. Olen oma kogemuseg väga rahul.”

Peggy

“Kõige enam üllatas mind see, KUI HÄSTI SEE TÖÖTAB ja KUI PISIKESED harjumused tegelikult on… Ja ma naudin seda protsessi!”

Ingibjorg

“Minu arvates on see tõeliselt hea lähenemine, lihtne ja efektiivne. Ma avastasin end üsna lihtsasti tegemas enda poolt määratud asju. Palju tänu!”

Alan

“Martin, sa olid suurepärane ja kiire. Pean tunnistama, et see aitas mul end kontrollida – oma päeva ja oma elu. Ma väga soovitan inimestel, kes soovivad nautida hetke ja elada rõõmuküllast elu, tuua oma ellu väikesi muutusi just pisikesi harjumusi luues.”

Makbul

“Mulle väga meeldis selle kursuse juures, et sain harjumusi arendades olla nii katsealune kui katsetaja ning õppida vahetult, mis töötab ja mis mitte. Nende viie päeva jooksul õppisin ma piisavalt, et saada oma harjumuste juhtimisega järje peale kõigis eluvaldkondades. Olen õnnelik, et mul on nüüd kolm järeleproovitud ja kinnistatud harjumust, mida ma teen automaatselt iga päev. Ja et mul on olemas teadmised, kuidas selle lähenemisega ka tulevikus endale uusi soovitud harjumusi luua.

Aitäh sulle, Martin, et toetasid mind selle õppimise jooksul. See oli lausa valgustav!”

Tom

“Ma sattusin selle koolituse peale just siis, kui olin oma elus kuidagi eriliselt kadunud ja tahtsin selle üle kontrolli saada. Selle koolituse läbimisega sain endale lihtsa meetodi, mille abil oma peamist eesmärki ning väärtusi ja uskumusi teadvuses hoida.

Aja jooksul olen hakanud tundma, et sellel kursusel on mu elule rohkem tasakaalustavat mõju kui paljudel muudel asjadel, mida ma varem olen proovinud.

See koolitus on lihtsasti õpitav ja täide viidav. Koolitaja vastas kirjadele kiiresti ning andis head nõu. Ma soovitan seda kursust selleks, et panna alus mõnele pisikesele harjumusele ning sealt edasi kasvada.”

Mustafa

“When you learn my Tiny Habits method, you can change your life forever.”

BJ Fogg, PhD, Director, Persuasive Tech Lab, Stanford University

Muuda oma elu pisikeste sammudega, olenemata motivatsioonist ja tahtejõust

Osalen kursusel